View Single Post
Staro 06.11.2019., 13:47   #83
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 757
Evo mali update, više za one koje zanima zaštita potrošača, malo prije sam zvao taj bespla info tel. Dakle; budući je prošlo više od 2 godine (3), nije nužno da bih mogao dobiti povrat novca od JYSK-a. Moguće da i dobijem, ali nije nužno, navodno bih trebao pregovarati da mi se nekako nadoknadi, što uključuje zamjenu po prilagođenoj cijeni, što bi valjda značilo da mi mogu prilagoditi cijenu bilo kojeg madraca (ako oni pristanu) da odgovara cijeni koju sam platio za ovaj. Meni naravno to baš i ne odgovara jer kad se razočaraš u jedan proizvod, ko garantira da nećeš i u drugi istog proizvađača, također, drugi proizvodi u dućanu mozda nebi bili moj izbor (premekani... Itd). Vidjet ću kako će se razvijati situacija. Nadam se povratu novca, al nije baš ziher.

Kontam si da će yisk napraviti nešto što je u njihovom interesu. Ako im je bolje dati 3200kn nazad, dat će lovu, ako im je bolje dati novi skuplji madrac za 3200, dat će madrac. Ako mi daju taj F130 isti, evo mene opet nazad za 2-3 godine opet po novi. I tako još 10 puta. Dok traje jamstvo.

EDIT: 14.11.2019. Dobili smo lovu nazad.

Zadnje izmijenjeno od: Tomtam. 14.11.2019. u 18:11.
Tomtam je offline   Reply With Quote