View Single Post
Staro 06.11.2019., 00:42   #1719
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,960
Preksinoc presao The last of us. Trebalo mi je 4 dana da to predjem, oko 25-30 sati gameplaya. Igrao sam na normal, za moj skill i zivce taman

Igrica je zbilja dobra, iako ne i odlicna. Smjer kretanja igre je lako predvidiv jer je realno Resident evil ugazio put takvim igrama, ali igrica je unatoc tome zanimljiva i zarazna. Kao kad krenes citat dobru knjigu pa se dobro uhvatis i ne stajes dok je ne procitas do kraja.

Uglavnom, prica je zanimljiva mada mi se sam kraj nije dopao.

Da bi bila odlicna trebali.bi ispraviti dva minusa:

Prvi i najveci minus su svakako traljave i neresponzivne kontrole gdje lik kojim upravljam krene tuc i pucat u totalno krivom smjeru te svakako glupi computer ai na sporednim likovima (onima nad kojima nemas kontrolu). X puta mi se desilo da hocu izac iz neke prostorije ili proc kroz neki uski prolaz, ali ne, glupi ai je naveo sporednog lika da se zabije u tebe i kreten se ne zeli maknut s prolaza. To me na par momenata zbilja raspizdilo

Drugi minus bi isao na povremene glitcheve sa zvukom i time da ti gameplay stane, odnosno lik ti zakljuca na jednom mjestu i ne mozes ga pomaknut
Load game je obicno pomagao u takvim situacijama.

Sve u svemu moram priznat da sam mislio da se necu uspjet natjerat da je odigram jer uglavnom igram online multiplayer igre, ali eto, zavraga me zarazila od starta pa sam se dobro prihvatio igranja

Obzirom da je besplatna na ps storeu svakako je preporucujem onima koji je nisu igrali
Cuky je offline   Reply With Quote