View Single Post
Staro 03.11.2019., 22:17   #3039
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
rekao sam već da imam izvanredan grah

Ferrari u Hungaroring modu. Mercedesi ubili. Red Bull drugi najjači auto na stazi, zeru slabiji od Mečke. Albonac ubio, sa pol minute zaostatka na zadnjem mjestu do 5.mjesta.

Vettel dobro da je živ ostao, da je bila veća brzina, ode auto u salto u zrak :/ dobro je sve prošlo po tom pitanju. Šteta za što Ferrari nije bio na razini, bio bi fini mix na kraju.

Lujkan kako je dobio Mexico tako je spušio USA. Kockao se i ovog puta nije prošlo, ali tak svejedno. Ubio je ovu sezonu, daleko najbolji vozač na stazi koji slučajno još ima i odličan bolid.

Bottara svaka čast. Na kraju ipak to je Bottara v2.0. Jasno da nije to 2.0 za osvajanje titule, ali u odnosu na performans lani bez pobjede, svakako nova verzija. Lujkanu ionako nemrem niko niš, pa ni Bottara

McLaren došo do bodova, po 10 i oni i Renault.

Ostali tuga i jad. Ovaj Haas pogotovo. I zaslužili su ovakav pad i ovakvo šutanje i oni i Günther, samo jer su ovog šonju Grožana ostavili za 2020. Eto im ga

Finska himna svira 2 godine zaredom. A Max i Ham zamjenili uloge od lani. 2 i 3, i ganjanje u zadnjim krugovima.

OK utrka, dobra sezona. Još 2 i bok.
Brko je offline