View Single Post
Staro 05.10.2019., 11:46   #9537
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ono što mene zanima je činjenica da sam uredno surfao preko Huawei mobitela (Tomato) za vrijeme napada (samo WiFi upaljen), dok na Windows kompovima spojenim preko žice i Wifi-a nisam mogao ni pristupiti routeru, a kamoli interwebu ?




Izgleda da nisam bio jedini ... komentar sa Indexa:
Citiraj:
sigurno...DDOS ruši ( zakrci) sve servere jednako oni "zaustavi" internet...npr..u ovom napadu. SVI Huawei p30pro NISU imali problema, imali su internet preko moba i preko mreže WIFI gdje su spojeni ostali bili, sa UTP ili WIFI. Samsung sve i jedan spojen, ali radi FB, google trazilica i sl. PC nije uopce radio preko UTP ili WiFi, play station radio, TV radio, itd... dakle nije bio DDOS napad, ciljani napad, a što su sve uzeli je pitanje. A ZNAM vec sad da su uzeli baze korisnka od A1 i B neta. Ime, prezime, oib-e, email adrese, uplate, brojeve. SVE što je zapisano o jednom korisniku i NAJBITNIJE, sigurno su ostavili VRATA za ulazak kad hoce, ovo je samo bio put da ih naprave ... u A1 ili ne znaju ili kriju !!!! Ovo je tragedija zastite podataka za A1 korisnike korisnika uredjaja, jer su mogli bilo kojem uredjaju spojenom na mreži A1 pristupit i SVE uzeti.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 05.10.2019. u 12:08.
dh41400 je offline   Reply With Quote