View Single Post
Staro 04.10.2019., 11:48   #2529
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,134
Sam sebi si odgovorio na pitanje Btw. bilo je par leakove statistike, wow je od izlaska BfA pa do perioda od sljedećih 3 mjeseca izgubio 25% igrača. Činjenica, ne prognoza.

Evo, jedan odličan komentar s foruma:

Citiraj:
I feel like instead of making quality quests and gear and dungeons etc. for this expansion, they went for quantity to keep you logging in each day.
Leveling je bio jedan od najvećih dijelova samog wow iskustva, sveden je na minimum. Dođem na lvl 120, nemam pojma koji spell mi još što radi, jer mi do 120 nije ni bilo važno. Prije si hitao max lvl, već si znao rotaciju, ponašanje chara, spellove, što možeš a što ne. Ja sam shamana izlevelao za par sati na 60, nisam se pomaknuo iz starting zone.
Guildovi su fokusirani samo na farming/grind, nema više osjećaja prijateljstva/druženja itd. Brojke, brojke, brojke i brojke...
Leveling je easy, mana nikad ne nestaje, heirloom i rokaš do 120.
Talenti su bili meni možda najveća prilagodba nakon wow-a, i to su izbacili. Danas si tank, sutra healer, pa malo hoćeš biti rdps itd. I to je svedeno na minimum.
Profesije, ne trebam ni govoriti.
RPG duh je nestao.
Hitaš 120 i kreće grind!
Ja sam se vratio prije nekih 10-tak dana, došao sam na 120, hitao 400 i kako sada naći raid? Ja bi npr. htio pročeti s normal raidom, pa HC itd. Nitko to više ne radi.
Svi pushaju mythic. Rekao mi neki dan guild master jednog dosta kvalitetnog guilda da sam u najgore vrijeme došao igrati wow.

Bottom line, lik je neki dan napisao najjaču stvar vezanu uz wow danas:

Citiraj:
Play the Patch, not the game – What’s the point?
Ali eto, nisam ja više roba za wow očito, dolaze neki novi klinci koji mogu provoditi sate dnevno farmajući mountove i transmogove.
Žalim za vremenima TBC-a i WOTLK-a gdje je ubijanje bossa u HC raidu bio Achivement u pravom smislu riječi.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 04.10.2019. u 11:59.
Mommistake je offline   Reply With Quote