View Single Post
Staro 04.10.2019., 10:22   #9514
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Evo stigao famozni Ubee.

Zasad radi ok (dobro trpi 150Mbita, port forward radi bez problema), ružan je ko sam vrag i nezgrapan, ne mogu ga nigdje sakriti tako da sad stoji na podu i plaši dijete (izbjegava ga u vrlo širokom krugu ))

Makar sam razočaran sa WiFi-jem, valjda sam previše očekivao koliko ste ga nahvalili.

Što se tiče jačine signala 5Ghz je neupotrebljiv osim ako nisi ispred uređaja, jedan zid između i bye bye 5Ghz.
Na 2.4 GHz ništa posebno, jednako slab signal kao i svi generic ISP routeri koje sam dosad imao.
Plus što se nekoliko smartphone-a, različitih brandova, spaja skoro minutu na WiFi mrežu prije nego se uspije spojiti.
Srećom moj kinez nije među njima pa se nebrigam puno oko toga

Ono što me zanima, jel itko uspio išta upogoniti preko onog USB porta na Ubee-ju?
Specifično me zanima samba share, metnuo bih neki diskić tamo pa da to bude shareano, ali mi ne uspijeva.
Disk je uredno prepoznat na sučelju od Ubee-ja i napravljen je samba share jednog foldera na tom disku (Ubee uredno vidi foldere na disku tako da nije problem sa file sistemom, reda radi probao sam i NTFS i FAT32 i Ubee ih oba uredno prepozna).

No, ništa se ne može spojiti na Ubee (probano na Winsima, TV-u i Linux mašini).

Ima li neke limite? Quick Google nije našao ništa korisno.
T0X1C je offline   Reply With Quote