View Single Post
Staro 21.09.2019., 00:50   #7895
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 960
I tako nakon mjesec dana posjedovanja note 10 plus 5g nemogu bas reci da sam se preporodio i da su mi se ukazali svi sveci.

Fala bogu pa se nisam trebao enormno odricati da uzmem telefon (s tob cijenom da ga hebes, osjetit ces to po dzepu). Ali da sam jedva skupio za njega, nebih se bas pretjerano sretno osjecao.

Mislim da su mobiteli dosegli neki vrhunac i da ako sad uzmes flagship, miran si bar 3 godine bez ikakvog razmisljanja. Ja sam se zahebao pa dao zeni s9+ i uzeo sebi ovaj. Ali nema se vise sto izmisliti i sad samo kenjaju softverske featureove koji su korisni u nekom krajnjem ekstremnom slucaju. Ili 3d skener koji je turbo ne koristan s obzirom koliko je limitiran.

Od jos par negativnih sitnica rekao bih da se kamera reciklira od s7 pa se samo malo naprdi novog softvera, performanse su skoro pa apsolutno jednake s9+, punio preko 25w pd punjaca ili preko obicnog 4g starog QC2.0 razlika je 10-15 min....

Naravno, olovka za brze zabiljeske (izvadis olovku i ekran je automatski notepad), 6.8" ekran i baterija su stvari na koje se ne mogu pozaliti i za posao/privatno/faks to sve skupa definitivo dodje super. Dex i link to windows radi takodjer fino. Ali onda opet ako si vec spojen na laptop onda ces raditi preko laptopa a ne mobitela tako da je i to feature koji naginje na beskorisnu stranu tj. koristan koliko i 3d naocale za 3d telke za 3d filmove koje apsolutno nitko nikad nije pogledao

Tako da da sam bas dobio svaki cent svojih ojra i nisam Ali eto tjesim se da sad fakat ne korstim laptop i da uredno vecinu stvari radim preko mobitela sto se tice mailanja na poslovnoj razini (tj. cesto), faks biljeski, vrtnje poslovnog i privatnog profila na mobitelu itd.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote