Citiraj:
Autor Gumby
Ja nisam igrao dulje od godinu dana. I nije mi previše falilo. Počeo sam opet igrati prije par mjeseci, iako me nerviraju nova "poboljšanja" tipa no friendly damage i slične gluposti.
Sad vidim da se pripremaju uvesti u igru tenkove s dvostrukim topovima
Imam filing da očajno pokušavaju privući nove igrače, a bojim se da će izgubiti staru ekipu.
|
Lako moguće.
Meni je ovo ukidanje friendly fire-a otprilike kao kada su ukunuli chat sa protivnicima...jasno mi je zašto su to učinili, ali dio draži igre se nepovratno gubi.
To sa dvocijevkama i sl, neće utjecati na mehaniku previše, ionako već odavno imamo autoloadere, i izuzev vizualnog segmenta, ja ne vidim kako bi ovo moglo bitno utjecati na performance.
Pucanj simultano iz dva topa će bii penaliziran dužim reloadom, tako da...ništa (previše) novo, imo.
Trebaju nastaviti smjerom battlefront moda, poticati dinamičnost (nema AFK, nema kempanja do besvijesti, vremenski ograničen napad i obrana, CTF princip, moraš biti aktivan, itd.
Po meni je to najbolje od wot-a, i najbolja atmosfera među igračima, definitivno.