View Single Post
Staro 08.09.2019., 21:48   #2620
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Čovjeku ne ide.

Toliko od tebe. Nešto brzo stutnjaš svaki vikend kad majstor ujebe i prosipa bodove

4. Charles Leclerc - 182
5. Sebastian Vettel - 169
Predugačak ti je post Drug i na mobu sam pa mi je teško sve quotat ali evo par stvari. Vettela definitivno ne ide već bar godinu dana ili nešto duže. Katastrofa u kojoj se krizi nalazi i definitivno će sam otići iz Ferrarija već ove godine. Pritisak koji si je vjerovatno sam nabio je prevelik i bojim se da se neće izvući iz ovoga.

Ma nisam nigdje stutnjao, ništa ne brini. Počeo je GO pa se lagano odmara i uživa. Ja jesam Vettelov navijač ali ne dobivam nikakve novce od njega za to i nikako mu ne mogu pomoći da izađe iz ove krize. Hoću reći da se ne brinem previše za njega. Osvojio je dosta toga, možda još nešto osvoji a možda i ne. Lova mu nije problem i do kraja života neće morati ništa raditi. Imam ja više problema nego Vettel.

Ja sam prvi ovdje koji se bavi brojevima. Charlie ima sada više bodova od Vettela i bolji je od njega ove godine!! Točka!

Ham me je danas jako iznenadio bez obzira na onu pogrešku! Strašan pritisak dobrih 25 krugova. Charlie danas broj 1!!
__________________
dean225 je offline