View Single Post
Staro 05.09.2019., 16:36   #2453
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,304
Čim budeš počeo normalno komentirati i prestao druge nazivati debilima te se veseliti njihovim nesrećama te samim time izazivati ovakve reakcije kod drugih i ja ću prestati, meni necivilizarnom nikad ne bi palo na pamet veseliti se nečijoj nesreći pogotovo dan nako nečije pogibije na istoj toj stazi i u istom tom sportu.Kako ti o Maxu moš pisati šta hoćeš tako isto i ja o tebi mogu piati što hoću jer i ti Maxa OSOBNO prozivaš, znači ti druge moš nazivati debilom ili budalom a tebe se ne može, drugo to što tebe istina vrijeđa to je tvoj problem i iskreno zaboli me k.... Potrebu dobijam iz tvojih pogrdnih komentara, eto odakle.Kada bi svi počeli nazivati Ham budalom, Vet. konjem, kubicu debilom...... tj spustili se na tvoj način komentiranja, zamisli koliko bi ovo ovdje trajalo.Nađi gdje sam ja nazivao koga debilom pa ćeš vidjeti razliku između tvog civiliziranog komentiranja i mog necivilziranog komnetiranja i tko se gdje treba spustiti ili podići.Čudno kako uvijek tebe i oko tebe je neka žestoka rasprava, s Brkom na nož, meni i Buljaki se prijetiš u 4 oka (brrrrrr)........., zapitaj se malo.I hvala Bogu da ne znam tko si jer s takvima......
Prki je offline