View Single Post
Staro 04.09.2019., 11:52   #2429
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Ta utrka je digla puno puno prašine.
Na stranu Vettel i njegova majstorija toga dana.

Problem je bio taj što je Toro Rosso kao B-momčad ostvario pobjedu prije Red Bulla. Šasija je bila copy paste od Red Bulla i Red Bull je bio "bolji" bolid. Toro Rosso je imao težište prema kraju bolida, što se pokazalo kao odlična kombinacija na low downforce stazi na kojoj je lijevala kiša. Navodno je i Gerhard Berger trollao ekipu iz A-momčadi tipa "dali ste nam mrvice, a mi Red Bullu i Matešiću prvu pobjedu"

Nakon toga se promjenila i filozofija Red Bulla koji je imao stare "iskusnjare" u A-teamu i mlade lavove u B-teamu. Tad se shvatilo da mlade lavove treba gurati, da od starih iskusnjara ništa jedino su Webbera držali još malo jer je bio dobar sakupljač bodova...

Osobno sam na toj utrci prokleo Kovalainena. Kakav je to drek od vozača bio to je strašno. McLaren je bio 1s po krugu brži bolid od Toro Rossa inače i konj nije uspio Vettelu se ni približiti a kamoli ga ugroziti. Ostao kurvinski i ziheraški 10-12 sekundi iza na 2.mjestu.

Ovaj vikend za Monzu najavljena kiša. Možda vidimo reprizu Monze iz 2008 i da Toro Rosso odnese pobjedu, recimo Kvyat

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 04.09.2019. u 11:58.
Brko je offline