View Single Post
Staro 02.09.2019., 15:37   #2413
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
La Source,Maksić je već 2 puta zakucao Kimija tu
Kimi ga nije vidio jer nije očekivao nikog tu.A Maksić misli proći paralelku u jebenom La Sourceu sa kasnim kočenjem.ALOOOO
Čak i Maksić izjavljuje da ne krivi Kimija zbog sudara...
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
ma ne krivim ni ja samo velim da sam ocekivao od kimmia koji ima toliko iskustva bolju reakciju, niti jedan od njih dvoje ne treba dobiti kaznu - cisti racing incident i vozi dalje, jbg shit happens
Racing incident gdje je max kriv za njega i napokon sebe izbacio iz trke svojom gluposti, ali je i sjebao trku kimiju.
Tipicno maxovski na silu gdje nitko normalan ne bi isao tako "pretjecati" ali neka, ovaj put nije upalilo debilu.

Reno smece od bolida a i motora, do kraja sezone ce biti valjda 9i u poretku

Ali albon je odvezao fantasticno, bas me impresionirao, rikiarda je nasapunao bas posteno, pereza govnara ko inace koji ga je isao izgurati u travu isto presao unatoc takvom potezu...

Ali Norris stvarno jeben peh. A giovinazzi koja panjina solo na super poziciji sve profucka i jos smaze bolid pošteno.

Hamilton odličan, mercedes bo ovo danas uzeo bio kako sam i govorio, ali eto ferariju se zajeb sa ranim slanjem vetela u boks isplatio kasnije sto je onda vetel blokirao hamiltona.

Hamiltonu falio krug max dva da rijesi CARLIJA kako mu mrziteljvetela voli tepati
Gabre je offline