View Single Post
Staro 29.08.2019., 08:50   #3012
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Ima li tko savjet kako probiti svoju psihološku granicu i dati sve od sebe u vježbi?
Mršav sam i pokušavam nabit masu i trener mi kaže da dajem svega cca 70% a da mišić raste tek kad se radi s 90%. A ja se trudim maksimalno. Recimo jučer smo radili farmers carry i zapnem na hvatu, mišići šake jednostavno ne mogu više držati uteg, no kad bi mogli sigurno bih mogao još neko vrijeme nositi. Slično je i sa zgibovima, ubije me hvat, a sa bicepsima i prsima me ubiju podlaktice. Na kraju se desi da uopće nemam musculfiber nigdje, pa ni na tim djelovima koji me ubijaju i koče dok vježbam
Trener priča gluposti.

Mišići rastu na 90%...

Trebaš vježbat i dalje, snaga će se postići samo vježbanjem. Ako ne možeš držati sada, držati ćeš za par mjeseci, samo radi dalje... Možda promjeniti vježbe, vratiti se osnovama, itd.

Musculfiber nije nikakva znak dobrog/lošeg treninga.

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Može preporuka nekih jela za punjenje organizma UH u danima prije utrke?
Zobene u svakom doručku (uz dodatak šumskog voća/banana/wheya), riža/batat/krumpir/tjestenina u svakom obroku oko 13h, dodati koji tost uz neki obrok od jaja, riža u još jednom obroku u danu, dodati glukozu / vitargo u neki shake itd.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 29.08.2019. u 08:56.
Mommistake je offline   Reply With Quote