View Single Post
Staro 23.08.2019., 20:00   #6269
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne bi li uređaj sam trebao prepoznati da postoje uvjeti za VoLTE?

Samsungov A40 mi je odmah po stavljanju obje kartice izbacio poruku da uređaj i mreža podržavaju VoLTE i pitanje želim li uključiti tu mogućnost (T-com je u pitanju na obje kartice).

Malo je blesavo da se mora ulaziti u tajne menije da bi se to aktiviralo ako postoje svi uvjeti...
Jednostavno ne podržava službeno za sve regije... Jednostavno staviš da si u USA, ništa se ne mijenja s mobitelom samo imaš tu opciju, ili rješiš kodovima. Isto je s promjenom tema, staviš zemlju van EU i radi.

Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
Ukucao kod za provjeru volte i poseban kod za WoWIFI, javilo mi da je opcija disabled i samo nakon tog proradilo.
Gore je sad znak VoLTE.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Ma to si isključio da mob provjerava podržava li VoLTE za tu regiju u kojoj si, mislim da si to napravio... Ako si koristio onaj prvi kod koji sam napisao. Ako nisi, napiši koji kod si koristio.
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Koja je prednost volte i vowifia?

Rade li ti notifikacije na note 7 na zaključanom zaslonu?
VoLTE ima bolju kvalitetu poziva, brže se poziv uspostavi. Koji je problem bio s notifikacijama?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote