View Single Post
Staro 19.08.2019., 05:00   #8788
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ako pogledas moj upis detaljnije vidjet ces da piše platinum, nema titaniuma od 1200w, a ovaj titanium koji si ti linkao je iz 2016 napajanje koje se ne proizvodi ili ne prodaje na podrucju eu.

miljon quotova - kilavo dijete, ne kužim kak ti je promaklo to platinum, eno ga stoji još uvijek tamo u prvom upisu.

Ovo oko zaštite..lol, idi na bitcointalk ili sl.forum pa pitaj ljude(noobove) gdje im je bila zaštita na seasonicima, evgama, corsairima i sl. kad su tak spajali risere i skurili kablove/napajanja. Upsut ih pitaj zašto se nitko nije dosjetio da modularno napajanje samo ne raspoznaje da li je uštekan sata ili molex kabel :P

Btw.vidim da si kao veliki poznavatelj koji je pregledao i koristio više takvih napajanja zakljucio da forza 1200 platinum ne valja iako dobiješ 10g garancije vs.5 kod slabijeg modela

Mislim da bi trebao i dalje davati savjete drugima po forumu što valja, a što ne valja bez obzira imao ili ne imao doticni komad HW

Ps.sto se racunice tice mora da su msieve vege 56 isto bile u kurcu jer nešto ne štima kada su bile egal cijenom sa rx580
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote