View Single Post
Staro 14.07.2019., 23:11   #1980
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,956
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
, jel se inace placa ta Arena?

Mislim ubijaju sa reklamama i nedaju mali prozor sa prijenosom dok su reklame. Uzas ako se taj program placa i onda ti jos 10 krugova uzmu sa reklamama.
Da, nazalost placa se dodanto na vec placeni MaxTV osnovni paket i onda deru 6-7 blokova reklama od 2-2.5 minute tj ukradu svaki put 12-15 minuta utrke . A pola utrke i dalje ne kuze i neznaju sta se dogadja na stazi.

Najjaci su mi bili kad su komentirali kao izgleda da je Franku Williamsu rođendan, onda kaze: hmm nije, rođendan mu je u 4 mjesecu, ok onda je valjda nesto drugo....
Znaci tolko su se dobro pripremili da nemaju pojam da Frank Williams slavi 50 godina kao ŠEF jedne F1 momcadi, najdugovjecniji shef. Da su se samo malo pripremili i pogledli online ili na drugim TV postajama znali bi tako nesto jos u petak, ali ne bolje ovako nepripremljen pricat gluposti i samo razmisljat kad ide slijedeci blok reklama.

UZAS, ali bar se mogu tjesit da nisam pogledao nijednu jedinu reklamu zanjdih XY utrka jer cim oni krenu s blokom reklama ja prebacim na satelitsku na spanjolce/svabe i onda cekam 2 minute i 10-15 sec pa vratim tako da sam izbjego sve njhove reklame.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline