View Single Post
Staro 14.05.2019., 11:11   #9811
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,921
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pametno.
a opet mi se cini ok. meni je najnize tkoma nudio optiku za 250kn i unutra je "samo" ovo:
"U njemu imate neograničen internet po početnoj brzini do 50Mbit/S i MaxTv sa osnovnim paketom programa. Uz taj osnovni paket programa na izbor imate i jedan od 4 paketa: Max Arena ili HBO premium ili Prošireni paket ili Sport Klub paket. Taj paket po izboru možete ( ali i ne morate) rotirati svakih 90 (30 u magenti) dana.
Na kraju u tom paketu imate i snimalicu 30h te na izbor MaxTv2go ( koji Vam može služiti kao dodatni ekran za gledanje na mobilnim uređajima i to znači da na mobitelu možete gledati sve što imate doma na MaxTv-u) ili PIckBox ( hrvatska verzija Netflixa)"

i receno mi je da je to najnize.
isti tip iz tkome nazove drugi dan kad skuzi da necu ovo uzet i nudi iskon za 209kn.
A to tak ide. Ja sam ovo izvukao jer sam e-mailom slao da ću preć na vip pa su me zvali. Nudila mi ženska i HBO za 30 kn koliko sam i do sad imao, ali rekao joj da ništa od toga jer ima za 5 kn u cjeniku i kao pričekajte sekundu da provjerim i onda kaže da može.

To je meni čist oke. I ja da imam firmu probao bi zaradit više ako mogu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote