Citiraj:
Autor OuttaControl
. Kaže neko u austriji su male kazne za male prekršaje, istina, ali niko tamo ne vozi ni 10 iznad ograničenja, jer će ti sigurno bit proveden zakon i ne isplati se zajebavat..
|
Iznenadilo je i mene, ali nisu baš ni Austrijanci svetci po tom pitanju.
I kod njih imaš dosta ekipa što potegne po brzini, što bijesniji auto, to se brže i vozi. Pogtovo oko Beča.
Ali što im se mora priznati, vozio sam put Beča, i bio je tip sa nekim Megane RS ili kako se već zove nabrijani model tog vozila. Tip je radio sranja, i doslovno je bilo pitanje trenutka kada će napraviti prometnu.
Mene je pretekao, i odjurio dalje sa preko 200. Nakon nekih 15 minuta nailazim na dotičnog sa strane, presretač i dva policijska auta pored njega.
Citiraj:
Autor OuttaControl
Kazne su previsoke za male preksaje, premale za velike preksaje, infrastruktura je loša, znakove su ugl postavljali idioti, i zakoni se ne provde, pa normalno da ih niko neće ni poštovat, ako prođe prođe, a u 99% slučajeva prođe.
|
Tu se 100 % slažem.
Pa sva zaštitna ograda na Dalmatini nema propisane sigurnosne ateste.