View Single Post
Staro 18.04.2019., 01:37   #8650
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,038
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Imam prošireni i nemam SK123 HD. Inače, ova cura iz A1/Bnet koja me zove ima par dana, me nazvala opet večeras. Sad može i 150mb bez naknade od 15kn na dvije godine. Uglavnom ne dam im 60kn za taj dodatni receiver, a Tcom-a ću tražit specifikaciju ponude na mail, pa ću onda vidjet šta će nudit A1.

Ma dok je bio na Gripama odjel za reklamacije tamo sam ja produživao ugovor, ali otkad su to makli osuđeni smo na ovo telefonsko pazarenje.

To ti je stari prošireni paket. Njega više nema. Sad je Turbo prošireni i on ima sve te HD kanala. Za dobit njega treba ti novi ugovor. I ja sam godinama to riješavao na Gripama. Otiđi u neku poslovnicu A1 i reci da nisi zadovoljan ponudom i da misliš preći na HT. Reci da ti HT nudi ''brda i doline''. Onda ti oni daju papir na kojem ti je broj naloga i broj službe za zadržavanje korisnika. Nazoveš taj broj, oni te pitaju broj naloga i onda slijedi pravo pregovaranje sa pravim popustima.
A za što ti točno treba taj dodatni reciver? Jeli imaš spojenu analogiju na tom drugom TV-u (znam da je slika loša)?

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 18.04.2019. u 02:15.
Stipest je offline   Reply With Quote