Citiraj:
Autor devaa
Realno gledajuci nikog tu ne zanima sta ko zasto tko voli i na sta trosi pare.
|
oh, zanima zanima
itekako zanima jer je svaki drugi post kak je ajfon skup, a to već znaju i vrapci na grani, ja sad neću ulazit u to jel huawei skup nit ću ić u temu huawei pisat kak je skup, nit ću ić u temu samsung pisat kak je i dal je samsung skup, itd.
činjenica je da se ovdje sve na kraju rasprave svede na ekran je smeće, ajfon je smeće, ios je smeće, cijena je smeće, vi ste ovce, i ok dobro, smeće je i ovca sam al što sad, JA koristim to smeće, JA sam si platio da budem ovca, čime to ikoga točno tangira da se raspravlja tolko?
stvarno ne vidim poantu uvjeravanja nekog u nešto što smatra da je po njemu ispravno, opravdano etc., fala bogu imamo izbor u apsolutno svemu, oš hrana oš odjeća, oš mobitel, oš auto, oš ovo oš ono, bitno je samo da svak' sebi odabere
nijedna tema ne ode u qrac brzinom svjetlosti, nijedna, osim ajfon teme, since 2007.
