Tema: Automobili
View Single Post
Staro 20.03.2019., 10:39   #42690
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 964
Bio jučer na tehničkom, razliku u odnosu na prošlu godinu je to što se spajalo preko BT na uređaj zakačen na data port od auta.
Govori mi čovjek od 01.05 da za novija auta uopće više neće biti onog famoznog turiranja na tehničkom radi eko test, nego će se spojiti preko uređaja na port, i ako uređaj zasvjetli zeleno auto prolazi eko test.


Također svugdje se provlači rfid kartice, pa računam da više nema printanja rezultata od vozila na susjednom kanalu i prolaska tehničkog.


Funny story, ispred mene bila nova E klasa, srušio ju je na tehničkom isti kontrolor koji je i meni bio.

Prva stvar koju me pitao kad je sjeo u auto je bilo jel dižem ručnu.
Koliko sam uspio shvatiti po priči vlasnik E klase, koja je isto automatik bi auto ostavljao samo u P modu.
Mislio sam da kada auto staviš u P da se automatski diže i električna ručna, ali izgleda da nije.


Pitanje za ekipu iz Istre, gledam na Via Michelin rutu GP Rupa - Noventa di Piave.
Via Michelin piše da trebam platiti slovenku vinjetu, ali gledam rutu koju je isprogramirao, i ne vidim da igdje ulazim na SLO autocestu?


https://www.viamichelin.com/web/Rout...on=5.1:4.2:4.5
Colop je offline   Reply With Quote