Tema: Automobili
View Single Post
Staro 19.03.2019., 06:06   #42669
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,412
Vozio sam se u Mustangu (Ecoboost verzija). Kaže frendica kada ga stisne, da dođe i do 16l/100km. Slaba oprema, tvrd da osjetiš svaku rupu i šahtu na cesti, parking senzori ne postoje ni kao dodatna oprema a hauba 2m duga ne vidiš ni qrca od nje naprijed,... Fora su glasovne komande za npr. klimu, konjići koji se prikažu na podu kada otvoriš vrata, ali bitne stvari fale.


Osobno mi se Jag jako sviđa. Nekidan je lik kresnuo XE na parkingu. Kad ga je zaturirao, mislio sam da je nešto 'bjesnije' tipa Lambo, AMG & co. Kako ja patim za SUV-ovima, prije mjesec dana otišao do Benussija na ZG. aveniji. Taman su imali akciju salonskih auta. Za 340k kn (cca. 60k kn popusta) nudio mi se bijeli ili crni E-Pace SE 2.0D, 150ks, 4x4, 8 brz. aut. mjenjač i nešto dodatne opreme. Način plaćanja nebitan. Nudio da uzmem leasing na firmu. Čak mi je nudio da mi i privatni auto ubaci u firmu pa da mi po sistemu 'staro za novo' E-Pace ispadne jeftiniji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 19.03.2019. u 07:10.
coconut je offline   Reply With Quote