Tema: tele2
View Single Post
Staro 30.12.2005., 18:56   #12
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Originally posted by smigl
da vam sada nesto objasnim sto se tice tele2 i te navodne konkurenciju u koju svi slijepo vjeruju. tele2 nije konkurencija vip.u jer vip posjeduje tele2. pogledajte upravu i koliko placaju za odrzavanje mreze + usluge koristenja. a zasto su cijene nize? zato sto je tele2 sa sjedistem u vukovaru a kao sto znate vukovar je podrucje posebne drzavne skrbi i stoga ne moras placati pdv (firme) dakle vip kao ima konkurenciju a ne kontate da ostajete na vipu. posto nema pdv.a cijena poziva je smanjena sto nama i odgovara. ali u biti konkurencije nema. da malo pojasnim. recimo TI otvoris svoju mrezu tikvan1 i nakon nekog vremena kada se trziste zasiti i sa zeljom privlacenja novih korisnika tvoj kum otvori preko tebe mrezu tikvan2 u podrucju sa posebnom drzavnom skrbi. tikvan2 skine cijenu u iznosu poreza. sada kao ima 2 konkurente mreze a u biti ti i kum radite zajedno, sve jasno? ne vjerujete. pitajte ljudi koji rade u telekomunikacijama i znaju o cemu pricaju.
Ovako Mobilkom austria je vlasnik VIPa, Tele 2 je svedska firma koja je niej u vlasnitvu ni vodafonea ni Mobilkom austria ni T mobilea ni pizde strinine.
Tele2 je po cijeloj europi pris#tuan bilo na trzistu fixne tefonije ( njemacka) ili pak mobilne, te je kao takav poznat po niskim cijenama.
Kako nemaju jos svoju infrastrukturu koriste po ugovoru o interkoneciji vipovu infrastrukturu jer je vip ponudio bolje uvjete od T mobilea koji je takodjer nudio svoju infrastukturu.

Price o tome da je vip vlasnik Tele 2 su bezvezne.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote