Tema: Košarka
View Single Post
Staro 15.02.2019., 08:52   #3204
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,556
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova

stvarno mi nije jasno da recimo jedan Durant razmislja o odlasku iz ekipe koja gomila prstene u jednu takvu prciju kao sto su Knicksi, a sve zbog par milijuna $ vise. barem on godisnje od sponzora i svih reklama zaradi vise nego sto mu je placa u klubu.

ako Durant ili bilo koji drugi slobodni all star ovog ljeta potpise max ugovor s Knicksima, bit ce to iskljucivo radi para jer bome nece osvojiti vise nista do kraja svoje karijere.
Može bit da je lova. Jer, pazi, kolko god da zarađuje, NY ili LA tržište nude najviše dodatne zarade. Ok, Oakland nije dlaeko od LA, ali opet. Lova definitivno može biti motiv.

Motiv može biti i to da sad, kad je riješio prstenje, se osjeća spremnim probat kao glavni baja nešto napraviti, a ne da dođe u gotovu pobjedničku momčad.

Može biti i to da više ne može trpjeti Greenova njurganja. Nisu to ozbiljne svađe tamo, ali Durant je često iskakao iz njihovog sistema i forsirao ISO, što Greena žestoko nervira. Al ina kraju krajeva Durantova ISO igra uvijek dobro dođe u PO kad nema drugih rješenja, jer tu je on top.

Ne znam koliko su te priče o odlasku ozbiljne, pogotovo u NY, ali volio bih da se desi čisto radi balansa snage klubova u ligi.

A tu je i činjenica da su česti odlasci top igrača u nove avanture postali trend.

Citiraj:
btw fora je ovo kaj Jordan suptilno radi, indirektno porucuje Hardenu, Westbricku i ostalim lovcima na rekorde da se samo prsteni broje, a oni dvojica ih imaju isto kolko i Dottore
i u pravu je. oni baš ganjaju osobne rekorde, a košarka se ipak igra za naslove, bar bi trebala
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote