View Single Post
Staro 08.02.2019., 02:16   #2171
smartmaster
Premium
Moj komp
 
smartmaster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 260
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
solidno je to bato ali govoriti o najboljoj investiciji a ono 1000kn u ventilatore

osim entuzijast freakova nema smisla davati 200kn po ventilatoru, na 300-800rpm svaki ce biti tih i svakom ce se cuti protok nakon 1000rpm, jedan arctic f12 za 40-50kn obavlja 95% posla kao taj razvikani silent wings 3, kvalitete, tisine, dobrih motora i protoka.
Najbolja investicija dok je popust - Black friday prije godinu dana scan. uk ispalo me cca 75 po komadu dok sam cijelu mašinu uzimao. 200 kuna je da previše entuzijast jesam, ali ne bas tako jako. Ugl da svaki je tih 300-800, ali glasni roštavi motori meni problem. Komp je odma do mene na stolu. Artic su oke ventilator PWM PST, ali uvijek sam naletio na seriju gdje motori imaju roštav čujan zvuk te se smire ako se montiraju na drugu poziciju koja meni nepase ugl lutrija barem meni. Noctua oke, tj nista posebno nikad kupio probao od kolege cijena im je kull da. Mogu preporucit bitfenix PWM običan fluid dynamic black koji su mi radili odlično u prijasnjem kompu samo mislim da ih nema u hr. Spojis i zaboravis vjerovato bi ih i dalje koristio da sw3 nije bio na popustu. I da ultra silent sam freak cesto snimam pa mi je zbog mikrofona sve bitno jer lovi sve te gluposti. Hdd uskoro bacam jer ssda cijena jako dobra sva sreća da se gasi i da imam primarni ssd inace bi poludio. Graficka se pali na 500rpm bolje mi je tako nego 60 db mode pa kad povuce ventove nije mi dobro. Kad igram ne smeta mi
smartmaster je offline   Reply With Quote