Hej ekipa, možda je off, ali ne znam gdje postati ovo pitanje....

Naime, kupujemo sav namještaj i već smo zapeli na boravku.
Našli smo ok trosjed, dvosjed i fotelju, ali nas brine materijal. Lice materijala je poliuretan, a naličje kombinacija cca 85% poliuretan i 15% pamuk.
E sada, oni to nazivaju "štof", ali meni to vuče na eko kožu. Kažu da nije, donijeli su mi katalog od eko kože i katalog s tim poliuretanom, uistinu feeling nije ni sličan, ali me brine kako se taj materijal ponaša ljeti tj. grije li kao eko koža? Kažu da ne znaju i pričaju mi o nekom super lakom održavanju, ali ne znaju kako se materijal ponaša ljeti (imao sam kožu i eko kožu te su mi oba materijala užas po ljetu ili po zimi te me zato zanima kakav je ovo materijal).
Ima li tko od vas neka iskustva s tim materijalom? Cijena materijala i nije baš niska pa da ne kupujem tu garnituru ako je materijal smeće.
Hvala
