View Single Post
Staro 12.01.2019., 18:04   #4289
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,328
ako nekog zanima imao sam priliku direktno usporedit XZ3 koji sad imam i OP6T od jednog prijatelja koji je trenutno(&#128513 u Švabiji...

OP6T je tanji i lakši,to se baš osjeti,a opet iako je XZ3 malo i duži lakše je baratat jednom rukom.
XZ3 ima svjetliji ekran izraženijih boja,a crna je baš prava crna.jeben ekran...jučer sam ga usporedio i sa Note 9 kod jednog poznanika...
usporedio sam i zvučnike.zanimljivo mi je da OP6T ima glasniji zvučnik,ali stereo zvučnici na XZ3 su stvarno dobri,baš čist zvuk,a i fino se osjete i duboki tonovi.fora je i onaj vibra efekt.
kameru isprobah nabrzak,tu je baš blizu.oba brzo okidaju,vanjske slike kod oba odlične.moram ga ulovit dok je još tu da dođe na rakijicu da isprobamo po mraku....😁
fingerprint ispod ekrana na OP6T je čudo...
performanse kod oba vrh,jedino se XZ3 brže umori kod puno otvorenih aplikacija zbog duplo manje RAM-a...
ono što mi je malo smetalo dok sam imao OP6 je povremen touch lag.ne znam kako bi to opisao.ekran je ponekad znao zakašnjelo reagirat.kod OP6T toga nema,a ni kolega se ne buni.kaže bez greške reagira.ima ga više od mjesec dana...
kod XZ3 sve gajnc...
najveća prednost koju ima OP je Oxygen OS....tu stajem 😄
locks je offline   Reply With Quote