View Single Post
Staro 14.12.2018., 20:35   #1753
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
Huawei E5172 cat4 ruter max brzina 30 mbita sa lte mimo antenom od 14 db od pola metra, bez antene 25 mbita ali da je ruter na istoj lokaciji kao antena.
Huawei e5186-22 cat6 ruter max brzina 40 mbita sa antenom istom, bez antene nesto malo slabije a da je ruter na istoj lokaciji vani na 6 metara visine
Huawei P20 mobitel naravno moguce samo bez antene brzina do 60 mbita na istoj lokaciji gdije se nalazi antena.
Ajde sada znalci pocnite objasnjavati ovo ?!
Nemoguce je to objasniti, previse je nepoznatih parametara, dovoljna je 1 sekunda, minuta da se nesto dodatno nakacilo na baznu stanicu i sve reze padaju u vodu...
Ajd ti meni objasni kako ja onda sa cat3 routerom imam identicne brzine na tele2 kao i sa cat 4 ili cat 6 ? Da bude zanimljivije ako ubacim vip u cat 3 onda je brzina
manja nego u cat 4 ili 6 sto je razumljivo a da bude jos zanimljivije ako govorimo o obicnom lte dakle da nije lte-a onda huawei b310 cat 4 ima na 800MHz i po 90Mbps
nocu dok recimo mf286 koji je cat 6 ne moze preko 75Mbps taman da ga drzim na motki za dimnjak zakacenog ?

Ajd to objasni
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote