Za mene je lova uložena u jako i kvalitetno napajanje uvijek dobro uložena lova
Ja sam se isto lomio kad sam mjenjao napajanje, skupio sam novce i uzeo 480W Tagana.
I nisam požalio, makar sam ga kupovao još dok sam imao KT 400.
Sve nove ploče, procevi i grafe traže sve više i više snage, bilo da si overclocker ili radiš nekaj ozbiljnijeg jako i kvalitetno napajanje je potrebno.
Dakle-prelazak sa KT400 i poslje AN7 na DFI Ultra-D je protekao bezbolno, neki dan mi je bila nova Expertica na stolu (8 pinski dodatni konektor)-samo sam lagano pogledao u šumu kablovinja i izvukao ga, uštekao i vozi
Proc na 3000MHz, mema isto, sva tri harda prištekana i svinjski naclockana X1800XT-ne moraš se brinuti da li će te napajanje zezati.
I-da li je to vrijedilo tih 300 kunića plus koje sam pljunuo prije godinu dana???
Itekako
Ako se pri kupnji ima love za jače napajanje-uvijek treba uzeti.
To je malo veći trošak sad ali vrijedi.
Mislim-razlika između 3000+ i 3200+ je po 300-400 kuna pa nitko ne filozofira previše oko toga, nema potrebe ni filozofirati oko napajanja.
To se naravno ne odnosi na one koji su u vječnoj potrazi za naclockanim kompom koji bi uz to trebao biti i nečujan
Hladan.
I tako to...