View Single Post
Staro 29.11.2018., 14:24   #139
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ja taj dio razumijem, tko voli nek izvoli.. živcira me kad netko tupi da nije igranje ispod 60fpsa i slične stvari.. na taj dio sam alergičan..

naravno da je bolje, ali nije neophodno, i samo se o tome i radi
Da li postoji neko pravilo? Da li ima negdje zapisano kao zakon ili nešto treće? Što je igrivo, što ne? Ja govorim s svoje perspektive, samo iz jednog razloga (u koji ti nisi upućen očito), a raspisan je u drugoj temi. Gdje je jedan od kolega tvrdio da je R9 390x dovoljna za gaming na 1440p u 2018. Ja i dalje tvrdim, da nisam bio zadovoljan i s puno jačim grafama u FHD-u, a kamoli u 1440p.
Svaku stvar koju ovdje kažem, kažem iz vlastite perspektive. Mene isto tako smeta kada ti i tebi slični tvrdite da je nešto igrivo, kad meni nije.. Tebi može biti, može biti masi ljudi, ja ću radije obrisati igru nego tvrditi da je nešto na low s 40 FPS-a igrivo, kad i ti i ja znamo da nije.
Nije stvar uopće u novcima, da li netko ima neku grafu ili nema...
Ja nemam sportski auto, imam običan gradski auto, ali ni ne tvrdim da bi bio u top 10 na grobniku ili bi mogao s njim voziti trke, jer znamo da to nije istina. Isto tako i s konfama i grafama. 1060 3GB nije dovoljna za igranje ove igre po mojim standardima, čak ni u FullHD-u, a kamoli u 1440p.
Kada bude raspisano pravilo da li je nešto igrivo ili ne, možemo pričati s konkretnim činjenicama, ovako je to rasprava bez kraja. Jer uvijek će biti ekipa kojoj nije dovoljno i ekipa koja "ja mogu, ali mi ne treba"...

100 žena, 200 sisa.
Mommistake je offline   Reply With Quote