Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 13.11.2018., 23:14   #92
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,587
story vam su plavi questovi (mozda i crveni), pratite koji light level pise na njima i idete po redu...adventures su mali side questovi koje mozes bilo kad...u inventory pod pursuits imate aktivne side questove i bounty-e za gear

dignite se prvo na max lvl (20, 30 ili 50 ovisno koje dlc imate) i onda igrajte pursuits koji vam daju powerful gear da si brze dignete light lvl, story igrajte kak vam se da (odma kad ste dovoljno jaki ili kad se nabrijete)

ako imate sa kim igrajte skupa jer je cijela igra co op, lakse je radi umiranja iako su neprijatelji malo tezi kad vas je vise u ekipi

utorkom u 19h vam je reset kad tjedne aktivnosti krecu ispocetka i nove se dodaju koje traju tjedan dana i nakon isteka ih nece biti par tjedana opet (npr iron banner ili ascendent challenge kojih ima 6 i svaki tjedan je drugaciji)

ja sam npr tek prekjucer dobio exotic bow "wish ender" i sad imam sugavo farmanje "corrupted eggs" koji je 40 i koji se nalaze na nemogucim mjestima a da ne spominjem da nisam ni poceo farmati luna's howl (najbolji hand cannon u igri)

kad se dignete na lvl 380+ igrajte escalation protocol (treba vas bar 5 sa 500+ lighta ili 9 sa cca 400 lighta na mapi) na marsu i farmajte zadnjeg bossa dok ne dobije ikelos shotgun koji je must imati za bilo kojeg jaceg bossa...takoder odradite si quest za sleeper simulant (gotovo jedino heavy oruzje koje ce vam ikad trebati u pve)...whisper of the worm sniper (najjaci u igri i pozeljan za svaki raid uz ikelosa) ne morate ni razmisljati ako nemate 400 light i dvoje drugih frendova (nema matchmaking) i samo petkom se otvara quest na IO i traje do reseta u utorak

mogao bi vam satima pisati ali vjerojatno vam i ovo zbunjujuce, no ako imate ekipu za igrati nece vam nikad dosaditi, pogotovo ne raidovi

btw ovdje si mozete vidjeti koliko ste vremena utukli

https://www.wastedondestiny.com/2_4611686018455598210

Zadnje izmijenjeno od: vacs. 14.11.2018. u 13:19.
vacs je offline   Reply With Quote