View Single Post
Staro 27.09.2018., 21:44   #1233
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
takav isti adison je kod mene doma jos uvijek ova kanta pod "moj komp" ^^ doduse ofarban u perla crno, sa pleksiglasom na strani i tako...
Da znam... Sjećam te se od prije, kad si mi jednom rekao isto. Vjeruj mi, da nije toliko modificiran i prebojan, poslao bi ti ponudu bez previše razmišljanja Sve druge konfe koje sam sakupio su "došle i prošle" - neke sam zadržao neke poklonio, ali nemaju nikakvo značenje, barem ne osobno. Ali ovaj ovdje je bio prvi, i baš onaj. Ne "kao" onaj, već baš taj, zbog čega mi je drago što ga imam, pa barem bilo riječ i o komponentama (matična, procesor, zvučna i disk)

Uz pomoć ekipe na TPU (TechPowerUp, Nostalgic Hardware Club) uspio sam svojevremeno pronaći takav tower ali u Barceloni. I da - stupio sam u kontakt sa prodavačem, rekao mu da sam ozbiljno zagrijan za mašinu (prodavao se kao cijela konfa, i to Pentium 2) ali nije bio zainteresiran za slanje u RH, čak mislim da mi nije ni povjerovao ... ili je možda mislio da ga zezam? U svakom slučaju to je propalo, ali nemam namjere odustati. Iako su realne šanse gotovo nikakve
  Reply With Quote