View Single Post
Staro 27.09.2018., 08:20   #6114
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
Citiraj:
Autor Euhenio Pregled postova
koje je tvoje misljenje o navedenom clanku ? ili je vec samo postanje linka odraz tvog misljenja?
O ovome se već na proljeće nagađalo, a od početka rujna se sad pojačano o tome piše i spominje studeni.

Već sam pisao u kolovozu da mi se čin ida je bull run blizu. Fulao sam cca mjesec dana izgleda.

Hoće li biti tako ili ne, ne znam, znam da sam se nakrcao kroz kolovoz i altovima i btc, i još ponešto kroz rujan, ubacivao profit od trejdova u hold.

Mislim da je moguć solidan bull run, ali u brojke koje su spomenute čisto sumnjam. No, sve ovisi koliko će FOMO uzet maha.

ovo je bitno da se dogodi za dobar bull run:
As the big guys are coming and there is one thing that makes all the difference, they will physically back their leveraged trading with Bitcoin. That means, they will need to buy the Bitcoin first from the market, driving up the price.

Citiraj:
Autor kopija Pregled postova


Ovaj forum nikad ne razočara, moja dnevna doza LOL-a.
Ti se isto zapikiraš za najgluplje detalje. Ali za isti info možeš naći barem 4-5 izvora na netu, just fucking google it.
https://medium.com/@LitecoinDotCom/b...r-d0ad04881977
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote