View Single Post
Staro 24.09.2018., 20:10   #538
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,173
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Kao što sam pisao ranije, tko god je kupio gtx 980Ti i gtx 1070 već se oprostio dugoročno od AMD-a, jer ništa nije (vege) i neće (navi) predstavljati bitan upgrade po pitanju performansi. Njima se dosad high end gaming gpu nisu isplatile (mislim vega se je isplatila, ali ne zbog gaminga), trenutno posluju odlično, a to je više naš problem nego njihov što su im gaming gpu na samom dnu prioriteta, jer grebu više love na drugim područjima.

Ispada da bi trebali trošiti masu na R&D za high end gaming gpu, samo iz razloga da bi većna kupovala nvidiju jeftinije. Oni su tom segemntu rekli laku noć i nema nikakvih naznaka da planiraju napasti ne high end, nego i "performance" kategoriju (x70 i x80 gpu) i poslije navija (štajaznam 2021 i nadalje). Sumnjam i da će intel napasti nvidije višeg ranga
pa u biti, moguć je po meni još jedan scenarij,

da potiho izbace vegu20/navi ili sta vec, bez RT, da performanse budu ala 1070/1080/1080ti , a cijena jeftinija od zelenih pandana..

sumnjivo su tihi, marketinski zanimljiv pristup ako tehnički "dobace" do dobrih levela i postignu dobru cijenu.. jer nvidija nije nesto daleko odskocila , RT košta puno (naspram pascala) a nudi nista (nema igri, a kada i budu niska reza malo FPSa itd) , i uz dobru cijenu ima se tu prostora di uletit
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote