View Single Post
Staro 18.09.2018., 12:33   #46
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Može ali problem je što su one pripremljene za dovod i odvod vode i struje u točno određenom mjestu. Kolega je uzeo montažnu i dobio od njih točne upute gdje šta i kako mora biti te su prije montaže dolazili premjeriti temelje i mjesta za priključke
Mislim da nije nikakav problem izbušiti 2-3 rupe za provod isntalacije odvodnje/dovoda kao i za struju. Veći je problem što se u pravilu, betonske podloge za montažne kuće ( tako je bilo kod mene ) rade prema nacrtu i trebale bi biti površinom identične dimenzijama kuće.
No, i ja imam na jednom dijelu proširenje za terasu, ali je majstor kod betoniranja na tom mjestu napravio "prijelom" i adekvatni nagib da se kiša ne bi slijevala pod kuću.
Montažne su kuće nasađene na podne impregnirane grede koje su pak zašrafljene u betonsku ploču i postavlaju se tako da je konačna dimenzija, uključivši fasadu, nešto malo veća od dimenzija ploče, upravo zbog kiše.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote