View Single Post
Staro 27.08.2018., 20:30   #1174
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Pozdrav,

rasprava je krenula u pozitivnom smjeru pa da se i ja malo ukljucim . Kao sto sam već napomenuo, predugo nisam bio na sceni pa sam i miša kupio listajući "best buy" kategorije. G502 je služio odlično, ali odlučio sam ga zamijeniti sa g pro. Uzeo bi g303, ali je ili rasprodan ili su cijene astronomske.

@mamutarka
Vidim da se dvoumiš između G903 i Gpro wireless, što je podosta slično mojoj dilemi G502-Gpro. Jedan veći i s više gumbića i funkcija, a drugi laganiji i jednostavniji.
Do sada sam koristio G502 i to je odličan miš sa vrhunskim senzorom, ali meni ne leži. Preporučio bi taj miš samo ljudima koji koriste palm grip, jel meni osobno bude ponekad toliko problem što zbog težine, što zbog oblika, zaustaviti taj miš na određenoj točci. Bez problema 1:30 na aimboster-u, ali kad trebam "upucati" nekoga tko mi stoji iznad lijevo recimo, ništa od toga.
Nadam se da će Gpro biti baš suprotan (sutra stiže nadam se), mali i lagan, a kako je simetričan nadam se da će pomaci na sve strane biti izvedivi s istom silom.

Ako koristiš palm grip i imaš veliku ruku, onda bi ja na tvome mjestu i razmišljao o g903, ali u svakom drugom slučaju bi išao na Gpro wireless.
boris1408 je offline   Reply With Quote