Tema: Automobili
View Single Post
Staro 11.08.2018., 00:16   #37689
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Meni je ta Giulia lijepa. Sjedio sam i unutra (ne sjećam se opreme) i fakat je brutala. Nema im se kaj reći za dizajn. 156, pa 159...to su bili svojevremeno onak, auti za okrenut se za njima. A dosta se i kopira taj dizajn. Zadnje kaj sam vidio ovaj reno klitač zadnji s tim zadnjim krajem.
Ove nove su alfe (bar tako veli čovjek koji vozi zadnje modele) kvalitetnije ali i skuplje od onih prije. U biti sad dođu kao neka alternativa onima koji bi nekaj drugačije od uobičajene "poslovne" ponude tipa bembura 3, audi A4 itd. Nisu više tolko jeftinije al su solidne. Bilo bi fora da čujemo od nekog s foruma ako ima nečije iskustvo. Baš me zanima kak stoje sa kvarovima. Iako danas nema marke auta (odnosno serije neke marke) koja nema neke slabe točke.
Fora je kaj tih Giulia ima samo nekoliko u ZG (često s nekom WTF bojom tipa kenjavo smeđa) i baš mi je to fora kaj ih nema puno. 156 i 159 je bilo masu. A ovo s tablicama je fakat drama. Em s tim dimenzijama em su ove naše iste ko prije, dakle gadne, samo su dodali one eu zvjezdice i HR.

Valjda ovaj pomodni "želim SUV ili mini SUV" trend uzima danak pa se ta Stelvia bolje prodaje. Ne kužim to i dalje. Kaj se tu nema volit kod Giulie? Zanimljivo je (svakako plus) da Giulia ima zadnji pogon, uz naravno odličan dizelski 2.2 l motor. Da ne pišemo o verziji sa 2.9l i 500KS kojeg su radili u ferrariju.

Zadnje izmijenjeno od: MarioR. 11.08.2018. u 00:31.
MarioR je offline   Reply With Quote