View Single Post
Staro 07.08.2018., 10:24   #875
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 383
Prije nekih valjda 15-ak godina kupio sam u Metrou neki Karcher miniwash za cca. 450-500kn. To je valjda neki njihov osnovni model.
Taman prije odlaska na GO htio sam dobro oprati auto i tada je moj stari miniwash uginuo.
S obziom na cjenovni razred dosta dugo je on i sluzio, a sada moram u nabavku novog.

Vidim da je za vikend u Lidlu na prodaju neki njihov miniwash po cijeni od 399kn.
Ne pise koji je model, ali po slici bi rekao da je PHD 110 A1: https://www.lidl.de/de/parkside-hoch...110-a1/p249361

Ima li netko iskustva sa tim miniwashem?
Ono za sta mi treba je pranje auta i ponekad dvorista od mahovine i raznih prolivenih stvari. Vjerujem da bi za to bio vise nego dobar, ali ajde da upitam.
Jako mi se svidja sto ima poslozeno sve za lijepo organiziranje dodataka i crijeva jer sam sa starim Karcherom stalno ratovao oko crijeva (kako ga sloziti da uredno izgleda kod odlozenog miniwasha).

I ako netko mozda zna ima li negdje kod nas kupiti onaj Karcher > Parkside adapter da se mogu Karcher dodaci na ovog prikopcati. Znam da ih ima na Amazon/Ebay, ali bilo bi dobro da ima i negdje lokalno. Treba mi za onaj Foam Cannon od Karchera da mogu spojiti i na novi miniwash (ako kupim taj Parkside).
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je online   Reply With Quote