Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 26.07.2018., 20:21   #1200
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
ak moze pomoc oko coinbase revolut. pokusavam al mi vraca lovu natrag kad salje s revolut aprema coinbase 15€. pratim uputstvo koje je netko stavio prije nekoliko mjeseci. Odem na euro novcanik na coinbase i tamo mi da podatke za uplatu i reference code. al taj code nigdje nemrem upisat na revolutu da posaljem nesto na coinbase da povezem racune(dal to uopce moram posto mi je cilj ipak slat s coinbasa na revolut a ne obrnuto?
NA web stranici mi da taj code i tu zapnem i nema dalje ni ibana ni bic nista. na mobitelu mi je dao sve za uplatu al eto neznan gdje se upisuje reference code posto nema rubrike za to na revolutu.
neka pomoc bi dobro dosla.


ovo sam pratio i dosao do podebljanog . poslao eure al sam odma dobio refund nazad.
Citiraj:
Autor Misak Pregled postova
znaci prvo si trebao otici na coinbase, euro wallet, deposit.. upisati koliko zelis primiti eura.. i on ti izbaci sve podate potrebne za uplatu.. obrati pozornost na reference code...
zatim ode u revolut aplikaciju.. payments, out, to bank account, add new beneficiary, to a businnes i popunis podacima sa coinbasea.. obavis transfer
i cekas da verificiraju deposit na coinbaseu..
nakon toga mozes raditi withdraw sa euro walleta na revolut karticu...

edit: prije svega ides u revolut aplikaciji dolje desno na more, pa profile, account, euro i odaberes activate ako vec nije aktiviran.. jer ti inace nece prolaziti slanje novaca prema coinbaseu...

razlika je sto na revolutu nema peymants-out-bank acount nego payments-bank transfe (ima jos Split bill i Recurrirng)-al mislim da je to isto
(verifikaciju sam prosao i na coinbase i na revolutu)

ili moram uplatu prvu na coinbase napravit bas s nekog svog racuna iz hrvatske?

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 26.07.2018. u 21:23.
livada2 je offline   Reply With Quote