View Single Post
Staro 12.05.2018., 15:46   #640
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Citiraj:
Autor gloginjaR Pregled postova
Aha, ok, sory onda, malo sam čitao, ali svi spominu da nema waleta za novi algoritam , ovo ono, itd.
Ok, onda je sve isto kao i prije samo novi pool (gigant
Hladjenje mi je loše na eth, pa cu ćim dodje još koji blok, prec na monero (ako me bude zezalo) onda etc.
(Y)

tipkano sa mog T98 4G八核(C6R3)
Gle, nemoj se zafrknut sa tim svim stvarima

Monero je postojao samo jedan (ako zanemarimo kopije tipa Electroneum kojeg sam i sam kopao a sad ga smatram shitcoinom)
6.4. Monero je nadogradjen, tj algo je malo izmjenjen da bi se iz igre izbacilo ASIC-e i bar malo botnete. Nakon toga hashrate pada sa 1.2GH/s na 0.2GH/s te monero postaje super profitabilan. Zbog toga nesto GPU prelazi na monero i on se balansira na oko 0.5GH/s i tu se vrti vec neko vrijeme. Taj monero je baziran na novom CryptoNight7 algoritmu

Kako se nekima nije svidjala ideja ove nadogranje, a pogotovo megakompanijama tipa Bitmain koje su ASIC-ima drzale valjda 80% hash power, nastaju "novi" novcici tipa Monero O, Monero C, i Monero V. Monero V ce navodno bit anti asic (iako su lijepo sjebali kad je izaslo u javnost da su premajnali silan broj coina), ali ova dva druga su cisti scam ciji su "developeri" tajni iako je javna tajna da je Bitmain vlasnik jednog kako bi odrzao svoje ASIC-e u pogoni i ne navukao prevelik bijes ekipe kojima su prodali svoje minere (a prodaja minera je pocela tek u svibnju a u pogonu su od prosinca ili sijecnja)

Ukratko,

samo je jedan Monero na CN7 chainu i to kopa ovaj pool, a sveg drugog se kloni
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline