View Single Post
Staro 05.05.2018., 15:07   #22398
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Postoji neka apsolutna istina o tome koji je film dobar a koji nije? Subjektivnost? Pa svaka kritika filma je subjektivna. Film ocjenjujem po tome kako se meni svidio, ne drugima. Ako je neko dao ocjenu 10/10, to je njegovo mišljenje, što ti imaš s time? Što ti dobijaš time što želiš nekog uvjerit da film nije dobar ako je njemu dobar? Mislim ono, ti možeš pričat što hoćeš, govorit da je smeće, ovakav ili onakav, ako se meni sviđa, to je kraj priče. Opravdane činjenice? Koje mrtve činjenice? Ljudi ocjenjuju film po tome kakav je dojam film ostavio na njih. Pa može film imat ono, top glumačku ekipu, top redatelja, top ovo, top ono, no ako film na mene ostavi mlak dojam ili mi je dosadan, džabe sve to.
Osobno, nisam mu dao 10/10, ja bi mu dao 8,5 recimo, no ako ga ubacim u konkurenciju samo s sf filmovima, tu bi mu dao ladno 9,5. Isto tako ja bi desetku dao Iskupljenju u Shawshanku, ali i Matrix jedinici. Filmovi koji po ničemu nisu slični al su mi odlični i to mišljenje nitko ne može promjenit.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote