View Single Post
Staro 14.04.2018., 21:29   #1358
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Danas sam dobio na kućnu adresu obavijest o povratu opreme vip agramservis. Naime, zadnji put kada sam dobio ruter poštom nisam htio dati hp expresu Rijeka ruter jer kaže da mi ne može dati potvrdu o predaji rutera kako bih imao neki dokaz da sam ga predao.. U dopisu piše "u protivnom sva oprema koja se ne vrati u naznačenom vremenskom periodu postaje vaše vlasništvo te će vam ista biti naplaćena u skladu sa važećim cijenikom vip net d o o na slijedećem mjesečnom računu"
Rok za povrat opreme je 5 dana.
Svaki put kada su ranije uzeli ruter nisu dali nikakve potvrde, tko će sada dokazati da je oprema preuzeta?
Pred godinu i pol predao sam također hp expresu Ri ruter, potvrdu nisu dali, što će mi i to naplatiti??
Meni su tražili povrat bivšeg Amisovog routera- odnio u poštu (blizu mi je), predao i dobio potvrdu da sam predao za slanje.
S tim da sam dobio ovaj predivan papir- i 15 dana rok.
S obzirom na papir, ne znam koliko im je stvarno stalo do vraćanja.
Možda to i pošta forsira da zaradi na poštarini (Vip plaća, jel)

Da usput pitam friškog korisnika...
Događa mi se da telefon jako dugo "čeka" prije samog uspostavljanja poziva.
Upišem broj i nazovem, 10 sekundi bude tiho i onda krene uspostava i normalno čekanje na javljanje.

Je li tako i kod vas?
I kod prvog prelaska na VoIP je bilo malo dulje nego prije, ali sad mi se čini još puno dulje to čekanje pa ne znam je li to uobičajeno ili mogu zvati da isprave...
Imam onaj default Panasonic KX-TG1611.
georgy je offline   Reply With Quote