View Single Post
Staro 04.04.2018., 07:17   #4799
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,932
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Bez ljutnje, samo me zanima onako, znatiželje radi.
Što točno dobiješ s tim ako ti mobitel treba 45min dnevno (ako sam dobro shvatio tvoj opis korištenja) a ne staviš ga navečer na punjač?
Sorry al nije mi to jasno.
Gledam iz svoje perspektive naravno, pa pitam da probam shvatit totalno drukčije korištenje mobitela i način punjenja.
Ja koristim mobitel od 3 do 6h dnevno, i to je sot koji mi je potreban u toku dana. Navečer bio na 50%, 25% ili na 10%, ide na punjač obavezno jer em ne znam koliko će mi sutra trebat, em se uopće ne želim dovodit u situaciju da li mi je powerbank (kojeg iskreno otkad imam ovaj mob nisam niti jednom izneo iz kuće vani sa sobom) potreban ili će biti potreban kroz neko vrijeme.
Ne želim bit rob mobitelu na taj način (tako ja to gledam, zato i pitam čemu te fore da mora izdržat 3 dana bez punjenja, pa ga cijedit svaki put na 1% i fotkat sot u batt statsima), nego samo želim da mi mobitel može izdržat od 6 do 22h bilo koji režim korištenja, što sam sa s9 i dobio.
Nakon Note 4, meni je S9 preporod po pitanju baterije. Na mobu imam 1 igricu, par mail računa koji se syncaju, viber i wapp. To se aktivno koristi. Messenger, FB i sl. nemam. Navečer ga napunim, ujutro u vlaku "počistim" mailove, na poslu ga koristim za pozive, nakon posla opet čačkanje po mailovima, viber, malo igranja i to je to. S takvim režimom izvučem preko 3 SOT-a i baterija je na nekih 30% nakon 24h bez punjača. Isti taj režim na Note 4 nije prošao. Ako ga nisam oko podneva napunio, ne bi izdržao do navečer. Znači, maksimalno 2 i pol sata SOT-a i baterija je bila na nekih 5-10%.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote