View Single Post
Staro 21.03.2018., 12:47   #683
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 324
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
I dalje smatram da je to bolja investicija nego skupljanje smeća na tavanu.
Je li bolje imati novi A8 u garaži i voziti ga (mada ti ne treba, dobar bi ti bio i Clio 1.2 benzinac), nego 20 Fićeka, Stojadina ili Kadeta koji samo skupljaju hrđu i zauzimaju prostor na dvorištu?

Ja bi svakako išao na Audi-a, koliko god je lijepo znati da posjeduješ 20 old-timera.
Plus toga, ekipa koja kupuje PC-eve za 10k kuna, TV za 10k kuna itd. ne skuplja takve stvari da stoje nego ih većina i koristi. Nemam doma 2 kompa od 10k kuna i jedan stoji na tavanu, već koristim PC svakodnevno par sati. Isto tako i TV.

@svetac
Što si kupovao iphone 7 ako ga sad prodaješ? Pa možda je kupio bolji? Možda nije zadovoljan? Možda mu hitno treba lova iz 1000 mogućih i opravdanih razloga a moguće da mu treba lova iz neopravdanih razloga.
što se mene tiče ima smisla 20 fićeka ako se koriste i funkcioniraju ili ti treba tipa dijelovi, ako od točke a do točke b prevezem teret sa a8, a mogu taj teret prevest i sa fićekom, fićek me kosta 0 kn a a8 ?, sve je stvar mentaliteta koji je povezan sa novitetima (mora se imat novije), davno kad sam bio tinejđer nisam htio obuć nijedne hlače ako nisu bile levis 501, a danas me boli k.

ovo što se tiče konfi od 10k imaaa naivaca i pacijenata ima priči da se smrzneš, prije 15-20 godina su bili popularni hgšrot,vemil, frend ubo konfu 16k, samo crt sony 19 je platio 4,5k najskuplji na trzistu, 8x cd-rw teac,tv kartica,rivatnt2 itd... , dodjem do njega velim"mika pa nemaš ni jednu igricu instaliranu, a on me pita kako to misliš?, pa jel se hala šta, a on ma ne slušam mjuzu gledam tv", na toj pržilici nije zakurio ni 10 cda, za razliku od moje koja je krepala od prženja teac16x, kako sam tih godina tek počeo ulaziti u hardverski svijet, nakon nekoliko godina skužio sam da su mu u servisu utrapili athlon 900 po cijeni atlon 1200mhz koji je bio klokan na 1200 , shvatio bih da je novac ubro na drveću,al čovjek je proljevo znoj zajedno samnom preko studenskog servisa, sta sam htio iz svega ovog reći, da ima ljudi koji pojma nemaju šta kupuju i dal im to uopće treba, tipa ono idem na skijanje jer idu i ostali,

što se tiče ajfona, ja sam si ubo motorolu g5, i dobro sam prije kupovine analiziro jel mi treba ili ne pljuno sam na kraju 1,5kn s namjerom da ga koristim dok mi ne krepa ili dok ga ne pregazi vrijeme tipa winxp
svetac.svetac je offline   Reply With Quote