View Single Post
Staro 09.03.2018., 13:31   #4682
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Neka ekipa ne mora placati struju i kartice koje si naveo ce za dvije godine biti zastarjeli modeli, ali ce i dalje nesto moci kopati. Evo frend ima u firmi 4-5 godina stare rigove, firma placa struju, u rigovima "zastarjele" 270, 280, 290... pa se svejedno lijepo omasti brk svaki mjesec. Dakle ako oprema postane neisplativa, vjeruj mi, ima ekipe koja će je kupiti - i jedva čekaju da postane "neisplativa".
Pa ja sam i govorio da će za većinu nas ako se povedemo za tezom o drastičnom padu kriptovaluta koju je postavio Blade mining postati neisplativ. U drugom postu sam spomenuo da će mining biti isplativ samo ljudima koji ili jeftino plaćaju struju ili ju uopće ne plaćaju, ali takvih je jako malo. Morate shvatiti da su majneri i kupci kriptovaluta u korelaciji, tj. da jedni bez drugih ne mogu i baš zato sam uvjeren da mining nikad neće pasti ispod 0 kako je Blade sugerirao. Možda će neke valute isplivati kao više profitabline za majning, a druge manje profitabilne, ali zaista sam uvjeren da s majningom nikad nećeš biti na gubitku, pa makar i ROI bio 24 mjeseca...
markec2102 je offline   Reply With Quote