View Single Post
Staro 11.02.2018., 19:01   #1238
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
Već neko vrijeme planiram zamijeniti svoju CM Octane periferiju sa nečim malo boljim i prva na red je došla tipkovnica.

Dvoumio sam se između MS Thunder Pro L i Roccat Suora. Nakon dosta istraživanja po netu odlučio sam se na Suoru. Uklapa mi se u budžet, po recenzijama je kvalitetnija od MS-a, a razlika u cijeni je samo stotinjak kn, tako da nisam puno razmišljao.

Dosad sam od mehaničkih tipkovnica koristio MS Thunder u maloj verziji koju sam posudio od frenda, ali pošto dosta koristim numpad nedostatak istog mi je predstavljao problem.
Na prvu mi se svidjela, switchewi su mi odmah sjeli kako osjećajem tako i prepoznatljivim zvukom klikanja.

Jedino mi je žao što nisam imao priliku uživo isprobati i čuti smeđe switcheve koji dolaze sa Suorom kako bi ih mogao usporediti (makar svi kažu da nisam pogriješio u odabiru, a i moram priznati koliko god mi se svidio taj zvuk klikanja nakon podužeg pisanja glasnoća počne malo i smetati).

Tipkovnica bi trebala stići kroz par dana, pa ću onda napisati dojmove.
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!
doom206 je offline   Reply With Quote