View Single Post
Staro 11.02.2018., 10:54   #124
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,304
Ma ali meni je taj princip rada glup.Jebena glupa pravila.Nije isto tvorničkim ekipama koje na jednom mjestu rade i motor i šasiju i ovi koji su se prvi puta sreli par dana prije testiranja a u Hondi su dobili šasiju na koju mogu motor objesiti poslije Melburna.WTF???I ta njihova testiranja,to služi samo da se vidi jel si imao sreće ili nisi a ne da nešto napraviš.I sasd kad sam ovo pogledao nisu niti ovi u McL. puno bolji od Hondaša,pa pola dijelova nisu imali do druge utrke,a dijelovi iz njihove proizvodnje.Mislim da oni nemaju pod ,brake duct(ko da je najsofisticiranioji dio bolida a ne glupa rupa u carbonu),kad se sve to zbroji pa oni su još dobro i prošli.Još kad uzmeš da ih vode Američki Monster Truck Show najavljivač i trumpov glasač te Francuska gnjida(koja prvonavedenom viri iz analnog otvora i maše zastavicom),bez znanja, koja ide i uništava F1 momčadi redom.Sad je sve lijepo i sjajno i po tajmingu ali da se bolje radilo pod Denisom.Pod ovim Štrumpfovima se nećemo još godinama oporaviti.
Prki je offline   Reply With Quote