View Single Post
Staro 07.02.2018., 12:09   #1173
Vanh3lsing
Premium
Moj komp
 
Vanh3lsing's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Speedo779 Pregled postova
Pozdrav, prije cca 2 tj sam kupio asrock fatal1ty i 4 saphire 580. Nakon modanja biosa postizu 19 mhsa ETHa, instaliram druge,trece,osme drivere i stalno isto(na toj maticnoj imam jos 2 gtx1060 koje rade kako treba). Nakon 2 dana borbe s istim odlucim od kolege s foruma napraviti backup njegovog diska na kojem ima rx580 i time rijesavamo problem drivera, graficke rade savrseno,svih 6 rudare u claymore 10.2. Mineru. Nakon toga dolazi glavni problem, pucanje veze, veza mi puca konstano,veci mi je stale share od normalnog, kupim drugu antenu za wifi,ne pomaze,zovem t-com da promijene ruter,ne pomaze, i na kraju premjestim cijeli rig na doslovno 50 cm od rutera i opet isto. Konstano puca veza(probao sam standardno,driveri od adaptera i slicno,opet nista). Ima tko kakva iskustva s tim? Doslovno nemam ideje vise sto napraviti. Hvala!
Odakle si skinuo taj miner? Jel to možda no fee verzija? Ja sam imao identičnih problema dok se nisam prebacio na original Claymore miner. Probaj skinuti zadnji 10.6 sa bitcointalk foruma.
Vanh3lsing je offline   Reply With Quote