View Single Post
Staro 24.01.2018., 13:39   #4600
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Flasho sam jučer na zadnji firmware no mreža i dalje radi šugavo, stalno puca wifi veza i generalno je signal očito jako slab iako je ruter 2m zračne linije... SD filmovi još kako tako rade ali HD nema šanse

također xvid ne radi i dosta filmova generalno, no nisam ih uspio niti pokrenuti drito iz andorida MX Player (koristio sam ES File Explorer da im pristupim preko mreže), jednostavno ih android ne probavlja. S druge strane sve radi super preko windoza...

EDIT:
skinuo sam speedtest i prek wifija mi je brzina 3Mbit/25,16Mbit dakle ful jači je upload nek download... no na ugrađenoj aplikaciji speedtest mi je download oko cca 30kbit DL
nekak kao da mreža ne radi stabilno iako radi, kao da trokira iako postiže ok brzine
btw. net mi je 100/100mbit optika

također, temp SOC-a je cca 58°C bez opterećenja. to puno?

EDIT #2
Sad sam pustio u Kodiju 1080p 3D Full-SBS BR rip i film radi super tečno, bez bufferinga.. više mi nije ništa jasno: slabiji filmovi se pate, jači rade ful ok?
Probaj maknuti encryption key sa mreze pa testiraj. Negdje sam citao da je ljudima tako proradila mreza.
Uglavnom... Zaboravi wifi koristi lan i stavi libreelec.
Android, esfile explorer, mx player + jos jedno 100tinjak kojekakvih servisa zbilja ocekujes da to sve radi bez greske? Predugacak je to lanac i negdje mora puci
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline