View Single Post
Staro 20.01.2018., 17:39   #16
sinbrkatetete
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 14
svaka ti čast i slava!

Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
za SIP, pogledaj fenice, odnosno happytel. vjerujem da imaju malu bazu korisnika i mogu se svakom korisniku prilagoditi, a kvarove i "želje i pozdrave" rješavaju poprilično brzo.
jedino - pravna/financijska služba je nikakva, ili ju nemaju. u prevodu - JA se moram sjetiti da ih pitam da mi pošalju uplatnice. 100kn/6 mjeseci + 75kn godišnje po broju (vanjskom broju). interno ti mogu rješiti virtualni pbx, ja imam 3 accounta, dobiješ pristup backofficu u kojem podešavaš sve. uz malo truda si rješiš i following, ili simultano zvonjenje svih "virtualnih" brojava na broju. to ti izgleda tako da dobiješ 3 nova telefonska broja, koji su "interni" i glume pbx, besplatno pozivanje među njima. kad zoveš "van" onda se prikaže pravi broj.
kako naslov kaže - svaka ti čast i slava. bacit ću pogled, kontaktirat dotične.

ovo sa smetnjama i sl... nekako mi sama logika nalaže ako imaš puno vibracija jednu pored druge, nema šanse da ne utječu jedna na drugu... pa ono.
sinbrkatetete je offline   Reply With Quote